EasyGO ONE

Nowoczesne rozwiązanie w zakresie wiskosuplemenacji

opakone-1.png

EASYGO ONE jest biologicznie obojętnym żelem na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego, przeznaczonym do podawania dostawowego w celu przywrócenia wiskoelastyczności mazi stawowej w przypadku urazowych i zwyrodnieniowych zmian w stawach maziowych, objawiających się zespołem bólowym i/lub ograniczoną zdolnością poruszania się.

EASYGO ONE został opracowany w formie żelu dla zapewnienia optymalnej skuteczności i bezpieczeństwa w trakcie leczenia polegającego na pojedynczej iniekcji dostawowej.

Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem obecnym w wielu organach i tkankach ludzkiego organizmu. W stawach maziowych jego funkcją jest zapewnienie smarowania powierzchni stawów i amortyzacja wstrząsów.

Ustabilizowana postać kwasu hialuronowego (postać „usieciowana”) pozwala na dłuższe utrzymanie go w stawie maziowym (ze względu na wolniejszą degradację bioenzymów) i dłuższy efekt terapeutyczny.

Specjalna technologia „miękkiego sieciowania” kwasu hialuronowego pozwala na uzyskanie współczynnika sieciowania 0,18%, co minimalizuje niekorzystne działanie dodatkowych związków chemicznych stosowanych do stabilizacji kwasu hialuronowego.

Brak składników pochodzenia zwierzęcego w składzie EASYGO ONE pozwala zminimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych i niepożądanych skutków ubocznych.

Objętość żelu EASYGO ONE wynosi 3,0 ml, co wystarczy do całkowitej wymiany całej objętości mazi stawu kolanowego.

Postać i opakowanie: wstępnie napełniona strzykawka zawierająca 90 mg (30 mg/ml – 3,0 ml) stabilizowanego kwasu hialuronowego w postaci żelu.

EASYGO ONE pozwala na:

  • zmniejszenie nasilenia objawów choroby zwyrodnieniowej stawów i zmniejszenie dawki NLPZ;
  • zmniejszenie tempa postępu choroby zwyrodnieniowej stawów;
  • poprawienie jakości życia pacjenta;
  • maksymalne odroczenie potrzeby operacji (endoproteza)

Adres

Aleje Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa

Telefon

+48 882 700 037

Email

office@fabre.com.pl