Reumafabr

REUMAFARB – jest to suplement diety zawierający składniki naturalnego pochodzenia dla osób, które chcą utrzymać swoje stawy w dobrej kondycji. Zawarte w preparacie składniki wspomagają utrzymanie zdrowych i elastycznych stawów, ułatwiając zwiększenie ich ruchomości.
Nowozelandzkie małże zielone oraz zawartość naturalnej witaminy C przyczyniają się do zmniejszenia uczucia dyskomfortu i przeciążenia w okolicach stawów, wspomagając ich prawidłowe funkcjonowanie.

Reumafabr

Składniki

Sproszkowane nowozelandzkie małże zielone (Perna canalioulus), ekstrakt z owocu dzikiej róży (Rosa canina) standaryzowany na 70% witaminy C.
Kapsułka: żelatyna.

NAZWA SUBSTANCJI 1 kaps. 2 kaps. 3 kaps.
Nowozelandzkie małże zielone (Perna canaliculus) 500 mg 1000 mg 1500 mg
Ekstrakt z owocu dzikiej róży (Rosa canina) standaryzowany na 70% witaminy C 10 mg 7 mg 8,75% RWS* 20 mg 14 mg 17,5% RWS* 30 mg 21 mg 26,25% RWS*

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Przeznaczenie

Preparat przeznaczony jest osób dorosłych. Nie należy stosować u dzieci oraz u kobiet w ciąży i karmiących.

Zalecana dzienna porcja

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu 1 kapsułka 3 razy dziennie podczas posiłku, przez co najmniej 3 miesiące. Po zaobserwowaniu korzystnych rezultatów, porcję można zmniejszyć do 2 kapsułek dziennie w celu podtrzymania efektów.

Warunki przechowywania

Przechowywać w suchy miejscu, w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem – (mm/rrrr) umieszczony z boku opakowania.

Ostrzeżenia

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na jakikolwiek z jego składników. Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania preparatu Reumafabr przez kobiety ciężarne i karmiące piersią.

Adres

Aleje Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa

Telefon

+48 882 700 037

Email

office@fabre.com.pl