SYNCHRO Forte

USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY

SYNCHRO FORTE-fot

SYNCHRO Forte to substytut mazi stawowej do wstrzykiwania dostawowego w postaci wysoko oczyszczonego buforowanego roztworu fizjologicznego soli sodowej usieciowanego kwasu hialuronowego (czynnik sieciujący BDDE), o potrójnej masie cząsteczkowej: 500 kDa, 1000 kDa, 2000 kDa.

Synchro Forte zastępuje maź stawową, poprawia jakość płynu stawowego, a dzięki usieciowaniu wpływa na wydłużony czas utrzymywania się w stawie pacjenta. W efekcie zastosowanej terapii Synchro Forte u pacjentów następuje poprawa ruchomości stawu, podczas ruchu staw jest amortyzowany, co zapobiega dalszemu ścieraniu się  chrząstki stawowej.

Iniekcja dostawowa Synchro Forte to wiskoindukcja i wiskosuplementacja stawu o powolnym uwalnianiu, zdolna do synergicznego wywołania indukcji procesów naprawy tkanki chrzęstnej o działaniu przeciwotarciowym.

Hialuronian sodu zawarty w SYNCHRO Forte otrzymuje się poprzez fermentację, z wyłączeniem jakichkolwiek metod modyfikacji chemicznej, w celu zagwarantowania absolutnie czystego produktu wolnego od pozostałości nieistotnych dla zastosowania fizjologicznego.

SYNCHRO Forte wykazuje optymalną tolerancję, ponieważ preparat działa tylko lokalnie (na staw, do którego jest wstrzykiwany), wykluczając w ten sposób możliwe działania ogólnoustrojowe.

Badania kliniczne wykazały, w jaki sposób SYNCHRO Forte powoduje ogólną poprawę w danym miejscu, zmniejszając ból i obrzęk, a także poprawę czynności stawu.

Zastosowanie: OBJAWOWE LECZENIE ZMIAN ZWYRODNIENIOWYCH I POURAZOWYCH W OBRĘBIE WSZYSTKICH STAWÓW MAZIOWYCH.

SYNCHRO Forte DOSTĘPNY W NASZYM SKLEPIE

Adres

Aleje Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa

Telefon

+48 882 700 037

Email

office@fabre.com.pl