SYNCHRO Start

Produkt na bazie kwasu hialuronowego nieusieciowanego

SYNCHRO START-fot 2

SYNCHRO Start 2ml to preparat do wstrzykiwania w postaci wysoko oczyszczonego buforowanego roztworu fizjologicznego soli sodowej kwasu hialuronowego, o podwójnej masie cząsteczkowej od 800 do 1200 kD, o właściwościach wiskoelastycznych. Hialuronian sodu jest ważnym składnikiem płynu maziowego, odpowiadającym za jego specjalne właściwości wiskoelastyczne.

Hialuronian sodu w SYNCHRO Start otrzymuje się poprzez fermentację, z wyłączeniem jakichkolwiek metod modyfikacji chemicznej, w celu zagwarantowania absolutnie czystego produktu wolnego od pozostałości nieistotnych dla zastosowania fizjologicznego.

W przypadku pourazowych i zwyrodnieniowych chorób stawów dochodzi do zmniejszenia ilości kwasu hialuronowego, a w konsekwencji do obniżenia lepkości płynu maziowego. Niedobór ten upośledza funkcjonowanie stawów i powoduje występowanie szeregu bolesnych objawów.

Dostawowe wstrzyknięcie kwasu hialuronowego może przywrócić wiskoelastyczne właściwości płynu maziowego, powodując złagodzenie dolegliwości bólowych oraz wyraźną reakcję przeciwzapalną i poprawę ruchomości stawów.

SYNCHRO start wykazuje optymalną tolerancję, ponieważ preparat działa tylko lokalnie (na staw, do którego jest wstrzykiwany), wykluczając w ten sposób możliwe działania ogólnoustrojowe.

Badania kliniczne wykazały, w jaki sposób SYNCHRO Start powoduje ogólną poprawę w danym miejscu, zmniejszając ból i obrzęk, a także poprawę czynności stawu.

SYNCHRO Start DOSTĘPNY W NASZYM SKLEPIE

Adres

Aleje Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa

Telefon

+48 882 700 037

Email

office@fabre.com.pl